HAMAR: JuniorEliteTurneringen for 2008 spilles i uke 29, og her er programmet for den 20. utgaven av turneringen:
Gruppe A:
Mandag 14. juli: Stabæk-Bodø/Glimt (Hamar Stadion), Molde-GAIS (HIAS-bana).
Tirsdag 15. juli: Stabæk-Molde (Furnesbana), Bodø/Glimt-GAIS (Fartbana-kunstgress).
Onsdag 16. juli: GAIS-Stabæk (Nordbygdabana), Molde-Bodø/Glimt (Treningsfelt v/Hamar Stadion).
Gruppe B:
Mandag 14. juli: Aalesund-Lyn Oslo (Furnesbana), Odd Grenland-GIF Sundsvall (Fartbana-kunstgress).
Tirsdag 15. juli: Aalesund-Odd Grenland (Nordbygdabana), Lyn Oslo-GIF Sundsvall (Treningsfelt v/Hamar Stadion).
Onsdag 16. juli: GIF Sundsvall-Aalesund (Hamar Stadion), Odd Grenland-Lyn Oslo (HIAS-bana).
Gruppe C:
Mandag 14. juli: Brann-Strømsgodset (Nordbygdabana), Lillestrøm-Kalmar (Treningsfelt v/Hamar Stadion).
Tirsdag 15. juli: Brann-Lillestrøm (Hamar Stadion), Strømsgodset-Kalmar (HIAS-bana).
Onsdag 16. juli: Kalmar-Brann (Furnesbana), Lillestrøm-Strømsgodset (Fartbana-kunstgress).
Gruppe D:
Mandag 14. juli: Rosenborg-Nord-Sjælland (Hamar Stadion), Vålerenga-Halmstad, (HIAS-bana).
Tirsdag 15. juli: Rosenborg-Vålerenga Furnesbana), Nord-Sjælland-Halmstad (Fartbana-kunstgress)
Onsdag 16. juli: Halmstad-Rosenborg (Nordbygdabana), Vålerenga-Nord-Sjælland (Treningsfelt v/Hamar Stadion).
Gruppe E:
Mandag 14. juli: Tromsø-Midt-Jylland (Furnesbana), HamKam-Reading (Fartbana-kunstgress).
Tirsdag 15. juli: Tromsø-HamKam (Nordbygdabana), Midt-Jylland-Reading (Treningsfelt v/Hamar Stadion).
Onsdag 16. juli: Reading-Tromsø (Hamar Stadion), HamKam-Midt-Jylland (HIAS-bana).
Gruppe F:
Mandag 14. juli: Viking-Start (Nordbygdabana), Fredrikstad-Malmö (Treningsfelt v/Hamar Stadion).
Tirsdag 15. juli: Viking-Fredrikstad (Hamar Stadion), Start-Malmö (HIAS-bana).
Onsdag 16. juli: Malmö-Viking (Furnesbana), Fredrikstad-Start (Fartbana-kunstgress).
Sluttspill:A-sluttspill:
Fredag 18. juli: Kvartfinaler.
Lørdag 19. juli: Semifinaler.
Søndag 20. juli: Finale.
B-sluttspill:
Torsdag 17. juli.
Kommentarfeltet er stengt mellom 22:00 og 08:00