Runde 1 (30/03-01/04)

Lør 15.30: Start - Aalesund
Søn 15.00: Skeid - Hamkam
Søn 18.00: Sogndal - Sandnes Ulf
Søn 18.00: Strømmen - Ull/Kisa
Søn 18.00: Kongsvinger - Notodden
Søn 18.00: Tromsdalen - Jerv
Søn 18.00: Nest Sotra - Raufoss

Runde 2 (06/04-08/04)

Lør 15.30: Aalesund - Kongsvinger
Søn 15.00: KFUM - Start
Søn 18.00: Sandnes Ulf - Nest Sotra
Søn 18.00: Ull/Kisa - Sogndal
Søn 18.00: Raufoss - Sandefjord
Søn 18.00: Notodden - Skeid
Søn 18. 00: Jerv - Strømmen
Søn 18.00: HamKam - Tromsdalen

Runde 3 (13/04-15/04)

Lør 15.30: Sandefjord - Aalesund
Søn 18.00: Kongsvinger - KFUM
Søn 15.00: Strømmen - Sandnes Ulf
Søn 18.00: Start - Raufoss
Søn 18. 00: Sogndal - Notodden
Søn 15.00: Strømmen - Sandnes Ulf
Søn 18.00: Skeid - Jerv
Søn 18.00: Nest Sotra - HamKam
Søn 18.00: Tromsdalen - Ull/Kisa

Runde 4 (20/04-22/04)

Man 18.00: Ull/Kisa - Kongsvinger
Man 18. 00: Tromsdalen - Sandefjord
Man 18.00: Sandnes Ulf - Start
Man 18.00: Aalesund - Skeid
Man 18.00: Raufoss - Strømmen
Man 18.00: KFUM - Nest Sotra
Man 18.00: HamKam - Sogndal
Man 18.00: Jerv - Notodden

Runde 5 (27/04-29/04)

Lør 15.30: Start - Sandefjord
Søn 15.00: Notodden - Aalesund
Søn 18.00: Sogndal - Raufoss
Søn 18.00: Strømmen - HamKam
Søn 18.00: Sandnes Ulf - KFUM
Søn 18.00: Kongsvinger - Jerv
Søn 18.00: Skeid - Tromsdalen
Søn 18.00: Nest Sotra - Ull/Kisa

Runde 6 (04/05-06/05)

Lør 15.30: Aalesund - Sogndal
Søn 15.00: Sandefjord - Nest Sotra
Søn 18.00: HamKam - Sandnes Ulf
Søn 18.00: Start - Strømmen
Søn 18.00: Raufoss - Kongsvinger
Søn 18.00: KFUM - Jerv
Søn 18.00: Ull/Kisa - Skeid
Søn 18.00: Tromsdalen - Notodden

Runde 7 (11/05-13/05)

Lør 15.30: Sogndal - KFUM
Søn 15.00: Strømmen - Aalesund
Søn 18.00: Sandnes Ulf - Sandefjord
Søn 18.00: Nest Sotra - Start
Søn 18.00: Kongsvinger - Tromsdalen
Søn 18.00: Notodden - HamKam
Søn 18.00: Skeid - Raufoss
Søn 18.00: Jerv - Ull/Kisa

Runde 8 (16/05-16/05)

Tor 18.00: Start - Jerv
Tor 18.00: Aalesund - Tromsdalen
Tor 18.00: Sandefjord - Skeid
Tor 18.00: Raufoss - Sandnes Ulf
Tor 18.00: HamKam - Kongsvinge
Tor 18.00: Ull/Kisa - Notodden
Tor 18.00: Nest Sotra - Sogndal
Tor 18.00: KFUM - Strømmen

Runde 9 (25/05-27/05)

Lør 15.30: Skeid - Sandnes Ulf 
Lør 15.30: Tromsdalen - KFUM
Søn 15.00: Sogndal - Start
Søn 18.00: Strømmen - Sandefjord
Søn 18.00: Jerv - Aalesund
Søn 18.00: Ull/Kisa - HamKam
Søn 18.00: Kongsvinger - Nest Sotra
Søn 18.00: Notodden - Raufoss

Runde 10 (01/06-03/06)

Lør 15.30: Sandnes Ulf - Kongsvinger 
Søn 18.00: Start - Skeid
Søn 18.00. Aalesund - Ull/Kisa
Søn 18.00: HamKam - Jerv
Søn 18.00: Nest Sotra - Strømmen
Søn 18.00: KFUM - Notodden
Søn 18.00: Raufoss - Tromsdalen
Søn 20.00: Sandefjord - Sogndal

Runde 11 (15/06-17/06)

Lør 15.30: Kongsvinger - Start
Søn 15.00: HamKam - Aalesund 
Søn 18.00: Sogndal - Strømmen
Søn 18.00: Notodden - Sandefjord 
Søn 18.00: Skeid - KFUM
Søn 18.00: Jerv - Sandnes Ulf
Søn 18.00: Tromsdalen - Nest Sotra

Runde 12 (22/06-24/06)

Lør 15.30: Start - Notodden
Søn 18.00: Sandefjord - Ull/Kisa
Søn 18.00: Sogndal - Skeid
Søn 18.00: Strømmen - Kongsvinger
Søn 18.00: Sandnes Ulf - Tromsdalen
Søn 18.00: Raufoss - Aalesund
Søn 18.00: KFUM - HamKam
Søn 18.00: Nest Sotra - Jerv

Runde 13 (29/06-01/07)

Lør 15.30: HamKam - Raufoss
Søn 15.00: Kongsvinger - Sogndal
Søn 18.00: Tromsdalen - Start
Søn 18.00: Notodden - Strømmen
Søn 18.00: Aalesund - Sandnes Ulf
Søn 18.00: Skeid - Nest Sotra
Søn 18.00: Ull/Kisa - KFUM 
Søn 18.00. Jerv - Sandefjord

Runde 14 20/07-22/07)

Søn 18.00: KFUM - Aalesund
Søn 18.00: Sogndal - Tromsdalen
Søn 18.00: Strømmen - Skei
Søn 18.00: Sandnes Ulf - Ull/Kisa
Søn 18.00: Raufoss - Jerv
Søn 18.00: Start - HamKam
Søn 18.00: Nest Sotra - Notodden
Søn 20.00: Sandefjord - Kongsvinger

Runde 15 (27/07-29/07)

Søn 18.00: HamKam - Sandefjord 
Søn 18.00: Jerv - Sogndal
Søn 18.00: Aalesund - Nest Sotra
Søn 18.00: KFUM - Raufoss
Søn 18.00: Notodden - Sandnes Ulf
Søn 18.00: Kongsvinger - Skeid
Søn 18.00:Tromsdalen - Strømme
Søn 20.00: Ull/Kisa - Start

Runde 16 (03/08-05/08)

(Dato kommer senere)

Sogndal - Ull/Kisa 
Strømmen - Jerv 
Sandnes Ulf - HamKam 
Sandefjord - Tromsdalen 
Raufoss - Notodden 
Skeid - Aalesund 
Nest Sotra - KFUM 
Start - Kongsvinger

Runde 17 (10/08-12/08)

Tromsdalen - Skeid 
Kongsvinger - Raufoss 
Notodden - Sogndal 
Aalesund - Strømmen 
Sandefjord - Start 
KFUM - Sandnes Ulf 
Ull/Kisa - Nest Sotra 
Jerv - HamKam

Runde 18 (17/08-19/08)

Sogndal - Aalesund 
Strømmen - Notodden 
Sandnes Ulf - Jerv 
Raufoss - Ull/Kisa 
Skeid - Sandefjord 
Nest Sotra - Kongsvinger 
HamKam - KFUM 
Start - Tromsdalen

Runde 19 (21/08-21/08)

Tromsdalen - Sogndal 
Kongsvinger - Strømmen 
Notodden - Nest Sotra 
Aalesund - HamKam 
Sandefjord - Raufoss 
Skeid - Start 
Ull/Kisa - Sandnes Ulf 
Jerv - KFUM

Runde 20 (24/08-26/08)

Sogndal - Kongsvinger 
Strømmen - Tromsdalen 
Sandnes Ulf - Aalesund 
Raufoss - Start 
KFUM - Ull/Kisa 
Jerv - Skeid 
Nest Sotra - Sandefjord 
HamKam - Notodden

Runde 21 (31/08-02/09)

Tromsdalen - HamKam 
Notodden - KFUM 
Aalesund - Jerv 
Sandefjord - Sandnes Ulf 
Raufoss - Nest Sotra 
Skeid - Kongsvinger 
Ull/Kisa - Strømmen 
Start - Sogndal

Runde 22 (14/09-16/09)

Sogndal - Sandefjord 
Strømmen - Start 
Sandnes Ulf - Notodden 
Kongsvinger - Aalesund 
KFUM - Skeid 
Jerv - Raufoss 
Nest Sotra - Tromsdalen 
HamKam - Ull/Kisa

Runde 23 (18/09-18/09)

Tromsdalen - Sandnes Ulf 
Notodden - Kongsvinger 
Aalesund - KFUM 
Sandefjord - Strømmen 
Raufoss - HamKam 
Skeid - Sogndal 
Ull/Kisa - Jerv 
Start - Nest Sotra

Runde 24 (21/09-23/09)

Strømmen - Sogndal 
Sandnes Ulf - Raufoss 
Kongsvinger - Ull/Kisa 
Aalesund - Notodden 
KFUM - Sandefjord 
Jerv - Tromsdalen 
Nest Sotra - Skeid 
HamKam - Start

Runde 25 (28/09-30/09)

Tromsdalen - Kongsvinger 
Sogndal - Nest Sotra 
Notodden - Jerv 
Sandefjord - HamKam 
Raufoss - KFUM 
Skeid - Strømmen 
Ull/Kisa - Aalesund 
Start - Sandnes Ulf

Runde 26 (05/10-07/10)

Strømmen - Nest Sotra 
Sandnes Ulf - Sogndal 
Kongsvinger - Sandefjord 
Notodden - Ull/Kisa 
Aalesund - Raufoss 
KFUM - Tromsdalen 
Jerv - Start 
HamKam - Skeid

Runde 27 (19/10-21/10)

Tromsdalen - Aalesund 
Sogndal - Jerv 
Strømmen - Raufoss 
Kongsvinger - HamKam 
Sandefjord - Notodden 
Skeid - Ull/Kisa 
Nest Sotra - Sandnes Ulf 
Start - KFUM

Runde 28 (26/10-28/10)

Sandnes Ulf - Skeid 
Notodden - Tromsdalen 
Aalesund - Start 
Raufoss - Sogndal 
KFUM - Kongsvinger 
Ull/Kisa - Sandefjord 
Jerv - Nest Sotra 
HamKam - Strømmen

Runde 29 (02/11-04/11)

Tromsdalen - Raufoss 
Sogndal - HamKam 
Strømmen - KFUM 
Kongsvinger - Sandnes Ulf 
Sandefjord - Jerv 
Skeid - Notodden 
Nest Sotra - Aalesund 
Start - Ull/Kisa

Runde 30 (09/11-11/11)

Sandnes Ulf - Strømmen 
Notodden - Start 
Aalesund - Sandefjord 
Raufoss - Skeid 
KFUM - Sogndal 
Ull/Kisa - Tromsdalen 
Jerv - Kongsvinger 
HamKam - Nest Sotra

Kommentarfeltet er stengt mellom 22:00 og 08:00