Bondeligaen:
Storhamar - Lillehammer 2-0
Tangmoen - Sverresborg 2-2
Ottestad - Brumunddal 1-1
Kolstad - Lillestrøm 2 2-1
Skjetten - Ull/Kisa 2 0-4
Strømmen 2 - Alvdal 0-4
HamKam 2 - Fart 2-2
Ottestad 2 1 1 0 5 - 2 4
HamKam 2 2 1 1 0 5 - 3 4
Brumunddal 2 1 1 0 4 - 2 4
Kolstad 2 1 1 0 5 - 4 4
Lillehammer 2 1 0 1 6 - 2 3
Ullensaker/Kisa 2 2 1 0 1 5 - 3 3
Alvdal 2 1 0 1 5 - 4 3
Lillestrøm 2 2 1 0 1 3 - 2 3
Storhamar 2 1 0 1 3 - 3 3
Strømmen 2 2 1 0 1 4 - 5 3
Sverresborg 2 0 2 0 5 - 5 2
Fart 2 0 1 1 3 - 6 1
Tangmoen 2 0 1 1 2 - 8 1
Skjetten 2 0 0 2 0 - 6 0
 

Kommende kamper
Skjetten - Storhamar (26.april) Lillehammer - Ottestad/ Tangmoen - Fart (27.april) Brumunddal - Strømmen 2 og Alvdal - Hamkam 2 (29.april).

Årets storbonde
Aleksander Bakken, Storhamar...............................5
Amund Berge, Ottestad..............................................4
Rune Pettersen, Brumunddal...................................4
Mats Sæther, Storhamar............................................4
Tor Torgersen, Ottestad..............................................4
Mattis Nerheim, Ottestad...........................................3
Niklas Tilley Solhaug, HamKam ................................3
Erik Hulleberg, Ottestad..............................................3
Jesper Sørum Johansen, Brumunddal....................2
Pål Ekeberg Schjerve, Storhamar............................2
Simen Haugen, Storhamar.........................................2
Torgeir Osmo Strand, HamKam ................................2
Per Anders Skjelseth, Fart.........................................4
Halvard Mysen, Fart......................................................2
Sigurd B. Riseng, HamKam.........................................2
13 spillere har fått ett poeng.
 

Årets Bondeknøl
Pål Ekeberg Schjerve, Storhamar......2 0
Emil Larsen, Storhamar.........................1 0
Even Bugge, Ottestad............................1 0
Eirik Rusten, Fart.....................................1.................0
Anders Nygaard, HamKam..................1................0
Magnus Hagen, Storhamar..................1 0
Mattis Nerheim, Ottestad....................1 0
Sigurd Ertsås, Storhamar......................1 0
Embret Mykleset, Storhamar.............1................0
Jim Sørum Johansen, Brumunddal....1................0
Kristian Fredriksberg, HamKam..........1................0
Steinar A. Libekk, HamKam..................1................0
Geir M. Aavangen, Fart............................1...............0
Per A. Skjelseth, Fart...............................1...............0
Vua Hua Hoang, Fart................................1...............0

Årets toppscorer
Niklas Tilley Solhaug, HamKam ................................2
Marius Holt, Brumunddal............................................2
Eiven Solberg, HamKam .............................................1
Geir Marius Aavangen, Fart ........................................1
Aleksander Melgalvis, Brumunddal.........................1
Amund Berge, Ottestad...............................................1
Christopher Snekkevik, Ottestad............................1
Embret Mykleset, Storhamar....................................1
Jonatan Teigland, Ottestad.........................................1
Kristian Skogsrud, Ottestad.......................................1
Rune Pettersen, Brumunddal....................................1
Lars Palfi, Ottestad........................................................1
Simen Haugen, Storhamar..........................................1
Pål Ekeberg Schjerve, Storhamar............................1
Eirik Rusten, Fart............................................................1
Per A. Skejlseth, Fart....................................................1
Henrik Dalsveen, HamKam........................................1
Eivend Solberg, HamKam...........................................1
 

Kommentarfeltet er stengt mellom 22:00 og 08:00